Strona Główna Forum STOWARZYSZENIA ELEKTRYKÓW POLSKICH
Witamy :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Praktyczny E7 - 2019
Autor Wiadomość
elektrykmlody32 
Uczestnik forum

Wysłany: 11-01-19, 23:53   Egzamin Praktyczny E7 - 2019

Witam.
Nazywam się Hubert, niedługo skończę 19 lat i chodzę do Technikum Elektrycznego. Dziś 11.01.2019 r podszedłem do egzaminu praktycznego E7 (dzień wcześniej teorytyczny).
Sytuacja wygląda tak, że nie jestem pewny czy zdałem..
Dostaliśmy łatwy schemat podłączenia silnika w gwiazdę wraz z czujnikiem zaniku fazy. Proste.. na zajęciach bez pomocy za pierwszym razem udało mi się połączyć podobny schemat, lecz na egzaminie zawiodłem nie ja, lecz sprzęt otóż nie było podtrzymania stycznika chociaż poprowadziłem szeregowo kabel na NO13 w styczniku i wyszedłem z NO14 na przycisk. Co powinno załatwiać sprawę podtrzymania, tak robiłem na zajęciach i działało..
Otóż co się okazało, podtrzymanie nie działało..
Myślałem nad tym i myślałem, a czas się kończył..
Wymieniłem kilka przewodów, ale kolejne próby nadal nie dawały pożądanych efektów. Na koniec egzaminu dowiedziałem się, że przycisk jest nie sprawny, dosłownie kilka minut przed końcem. Pan Egzaminator, oznajmił mi, że mi to zaliczy, ponieważ podłączyłem to poprawnie, a tylko ze względu na ten przycisk nie zdołałem podłączyć silnika.
Teraz pytanie do użytkowników tego forum, otóż czy za sam układ sterowania silnika uda mi się uzyskać te 75 % ? Dodam, że starałem się przewody układać w miarę estetycznie.

Negatyw
[Usunięty]

Wysłany: 18-01-19, 18:46   

Ja mogę napisać, że uda Ci się uzyskać 95%, jeżeli ma to poprawić Twoje samopoczucie.

Odpowiedz do tematu